Apr 14, 2017 - Aktualności    Comments Off

Powitanie wiosny

21 marca, zgodnie z coroczną tradycją w naszej szkole odbyło się powitanie wiosny. Plan na ten dzień przygotowany był już wcześniej. Każdej z klas zostało przydzielone zadanie. Klasa I miała przygotować poczęstunek z owoców z warzyw, klasa II wiosenne kanapki, natomiast klasa III sałatkę. Już od rana po szkole biegały KUCHARECZKI I KUCHARZE krzątając się zwinnie.

Kiedy poszczególne klasy były już gotowe do prezentacji efektów swoich kulinarnych wyczynów, wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej. Tam odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu na Mistera i Miss Wiosny. W demokratycznych wyborach wygrali: Klaudiusz Kołtuniuk z klasy III i Martyna Radaszewska z klasy II. Serdecznie gratulujemy. Następną częścią obchodów Dnia Wiosny było uroczyste spalenie Marzanny na boisku szkolnym.

Tego dnia nie zabrakło rywalizacji sportowej. Pani Bożena Wysota dla uczniów przygotowała mnóstwo konkurencji, które miały wyłonić najsprawniejszą klasę. Wygrała klasa III. Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego dnia serdecznie dziękujemy.

Comments are closed.