Feb 10, 2018 - Aktualności    Comments Off

Dzień Babci i Dziadka

Końcówka stycznia to święto naszych Babć i Dziadków. Również My nie zapomnieliśmy uczcić tak ważnych dla nas osób. Z tej okazji w naszej szkole 29 stycznia, w poniedziałek odbyła się niezwykła uroczystość poświęcona właśnie Babciom i Dziadkom. Organizatorami spotkania byli pani Dyrektor Joanna Olejniczak wraz z Radą Pedagogiczną , Rada Rodziców, jak również Stowarzyszenie Energiczne Kobiety Siemnówka.

Wśród zaproszonych gości byli między innymi: Burmistrz Lubrańca pan Stanisław Budzyński, radny Lubrańca pan Lesław Stanisławski, sołtys Siemnówka pan Wiesław Krempczyński a przede wszystkim Babcie i Dziadkowie naszych gimnazjalistów, jak również Seniorzy z samego Siemnówka i okolic. Za część artystyczną odpowiedzialne były pani Bożena Wysota i pani Katarzyna Kujawka. Oprawą muzyczna zajął się pan Paweł Koprowski wraz z absolwentką naszej szkoły panią Anną Górecką. Liczne wiersze, piękne piosenki to tylko niektóre elementy przygotowanej akademii. Najlepszą recenzją całej uroczystości były łzy wzruszenia w oczach zaproszonych gości i występujących wnuków i wnuczek.

WSZYSTKIM BABCIOM I DZIADKOM ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Comments are closed.