1.Główna

“Wirtualna wycieczka po Australii i Nowej Zelandii”

Strona ta poświęcona jest gimnazjalnemu projektowi edukacyjnemu, którego tematem jest wirtualna podróż po krajach anglo-języcznych. Projekt nasz będzie zobrazowany będzie za pomocą strony internetowej, gdyż naszym zdaniem jest to najbardziej odstępne i popularne źródło wiadomości.

Po analizie krajów w których językiem urzędowym jest język angielski, wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze: Australię i Nową Zelandię. Na naszej stronie znaleźć wiele informacji na ich temat.

W górnym menu odnajdziemy główne kategorie takie jak ‘Australia i Nowa Zelandia’. Po najechaniu na nie, ukazują się podkategorie (Informacje ogólne, kultura, ciekawe miejsca i historia). Przygotowaliśmy również mały quiz, który sprawdza podstawową wiedzę na ten temat. Po prawej stronie zaś wyświetlają się ostatnie wiadomości z Australii i Nowej Zelandii oraz cztery ostatnie zdjęcia, które zostały dodane do galerii zdjęć.


Projekt wykonali: Michał Jankowski, Mateusz Nawrocki, Karol Kwiatkowski, i Bartosz Drzewucki przy pomocy Pana Rafała Muraszewskiego